MVP Nitra 2014

Konečne môžeme napísať do tejto sekcie pozitívne správy. Keďže vlani si Paťa len tak pre srandu (to si myslia moje bosorky) zlomila nohu v členku, agility sme sa venovali len sporadicky.

O to viac sme začali trénovať, keď už aj pán doktor dovolil. Viem, že moje bosorečky na to mali iný názor, že im vadili tie „drevá“ ktoré som vláčila so sebou a všade nám zavadzali, ale všetko sa raz skončí a tak sme začali trénovať o sto šesť.

A prvý výsledok sa dostavil. Na MVP 2014 v Nitre sme síce v open agility a jumpingu nezabodovali, ale zasa na druhej strane sme boli medzi tímami, ktoré dobehli a nediskvalifikovali sa. Aj to je úspech.

Najväčší úspech však je, že naša Nikkita Vážská kaskáda zložila svoju prvú skúšku SA 1 na výbornú !!!! Veľmi sa teším a myslím si, že to vie aj Nikkitka.

Škoda len, že sme na MVP Nitra boli len ja a Nikkitka, a tak nemáme žiadnu fotku z našich naozaj prvých oficiálnych pretekov a skúšok.

Brikettka od Bosorky sa zúčastniť nemohla, nakoľko je hrdá maminka a má tie najkrajšie povinnosti so svojimi šteniatkami.